B. Moore Track & C. Maddox Field House - Site License 
           2013 LSU High School Qualifier - 1/26/2013           
            Carl Maddox Fieldhouse - Baton Rouge, LA            
 
Event 8  Boys 1600 Meter Run
================================================================
 SECTIONS AGAINST TIME                                          
FH Composite: C 4:19.70  2004        Jeffery Rhodes, Coffee HS  
        MEET: M 4:28.79  1/24/2009   Barrett Miller, Catholic, B
    Name                    Year School                  Finals 
================================================================
Finals                                                          
  1 Zachary Albright             St. Paul's             4:24.53M
  2 Joseph St. Cyr               Catholic, Ba           4:25.72M
  3 Brady Warren                 Walker                 4:34.45 
  4 Devyn Keith                  Curtis, John           4:37.38 
  5 Enrique Soto                 Lakeside               4:39.62 
  6 Keith Aldrich                Catholic, Ba           4:40.36 
  7 Brett Olivier                Fontainebleau          4:44.17 
  8 Taylor Bazo                  Parkway                4:45.80 
  9 Kyle Soulant                 Archbishop Shaw        4:45.93 
 10 Michael Maldonado            Brother Martin         4:46.22 
 11 Noah Martin                  Northshore             4:47.60 
 12 bryce robinson               Hahnville              4:51.21 
 13 Nicholas Taylor              St. Paul's             4:51.95 
 14 Cade Marsh                   Walker                 4:53.07 
 15 Wesley Brown                 Episcopal              4:53.32 
 16 Jonathan Thomas              Baton Rouge Magnet     4:53.41 
 17 Hank Patrick                 University Lab         4:53.64 
 18 Dylan Yates                  Brother Martin         4:53.66 
 19 Ben Murrey                   Episcopal              4:55.18 
 20 Ryan Burrell                 Baton Rouge Magnet     4:55.74 
 21 Jordan Konow                 Lafayette              4:55.82 
 22 Dylan Oliver                 Northwood, S           4:57.77 
 23 Andrew Brouillette           Runnels                5:01.70 
 24 Jesse Morris                 Houston, Sam           5:01.89 
 25 Austin Brown                 Curtis, John           5:02.55 
 26 Regan Lemaire                Lafayette              5:02.90 
 27 Grant LaRocca                Barbe                  5:03.91 
 28 Chris Mauldin                Archbishop Shaw        5:04.33 
 29 Eric Greene                  Lakeside               5:07.82 
 30 Kevin Muskgrove              Denham Springs         5:08.45 
 31 Michael Downing              Newman, Isadore        5:12.10 
 32 Stephen Torry                Patrick Tayl           5:16.64 
 33 Josh Babin                   Parkview Baptist       5:19.22 
 34 Jake Johnson                 Runnels                5:20.72 
 35 Hunter Stansberry            De La Salle            5:22.27 
 36 Jacob Reed                   Iowa                   5:23.00 
 37 Kullan Romero                Erath                  5:25.78 
 38 Hays Bondy                   Catholic, Po           5:25.92 
 39 Kyle Herbert                 Miller-McCoy           5:26.77 
 40 kentrell randolph            Glen Oaks              5:30.54 
 41 Roderick Dominick            West St. Mary          5:31.16 
 42 Darius Cunningham            St. Augustine          5:33.99 
 43 Justin Eskind                Ellender, A.J.         5:36.20 
 44 Jalon Charles                West St. Mary          5:37.00 
 45 Henry Pauling                Northwood, S           5:37.55 
 46 Nicholas Melara              Patrick Tayl           5:39.49 
 47 Nick Favret                  Newman, Isadore        5:42.10 
 48 Jerry Martin                 Karr, Edna             5:43.23 
 49 Kevin Borne                  De La Salle            5:47.12 
 50 Quentin Rhine                Franklin               5:47.53 
 51 Kameron Franklin             St. Augustine          5:47.96 
 52 Wesley Godeaux               Beau Chene             5:48.84 
 53 William Delancey             Ellender, A.J.         5:49.19 
 54 Brandon Barber               Scotlandville          5:58.52 
 55 Seth Auzenne                 Beau Chene             5:59.02 
 56 Franklin Scott               Northwest              6:13.36 
 57 Conner Brian                 Central, Bat           6:31.60 
 58 Bradley Gueho                False River            6:40.46 
 59 Bailey Humphries             False River            6:51.49 
 -- Fredrick Lyles               Karr, Edna                 DNF 
 -- Raylen Cage                  Scotlandville              DNF 
 -- William LeBlanc              Catholic, Po               DNF 
 -- Hunter Hendricks             Benton                     DNS 
 -- Quenton Cornelious           Northeast                  DNS 
 -- Sean Adams                   St. Thomas Aquinas         DNS 
 -- Garrett Gibson               Benton                     DNS 
 -- Brennan Leblanc              Iowa                       DNS 
 -- Dylan Heck                   Mandeville                 DNS 
 -- Kyle Montgomery              Haynes Academy             DNS 
 -- Adam Strickland              Haynes Academy             DNS 
 -- malcom hall                  Southern Lab               DNS 
 -- Larry Grimm                  Franklin                   DNS 
 -- Terrell Adams                Miller-McCoy               DNS 
 -- badir ibarham                Opelousas                  DNS