B. Moore Track & C. Maddox Field House - Site License 
          2013 LSU High School Last Chance Qualifier - 2/9/2013           
                 Carl Maddox Fieldhouse - Baton Rouge, LA                 
 
Event 4  Boys 3200 Meter Run
==========================================================================
FH Composite: C 9:27.19  2004        John Brigham, St. Paul's AL          
        MEET: M 9:31.74  2007        Alex Breaux, Vandebilt Cathol        
    Name                    Year School                  Finals  H# Points
==========================================================================
Finals                                                                    
  1 Joseph St. Cyr               Catholic, Ba           9:45.09   1       
  2 Brady Warren                 Walker                10:05.53   1       
  3 Kraemer Jackson              St. Paul's            10:09.86   1       
  4 beau robinson                Hahnville             10:13.81   1       
  5 bryce robinson               Hahnville             10:14.79   1       
  6 Brandt Green                 Catholic, Ba          10:17.54   1       
  7 Don Lipani                   St. Paul's            10:27.15   1       
  8 Conner Killian               Archbishop Rummel     10:27.71   1       
  9 Leo Frilot                   Baton Rouge Magnet    10:31.24   1       
 10 Andrew Gathman               Holy Cross            10:38.99   2       
 11 Ben Murrey                   Episcopal             10:40.24   2       
 12 Jesse Morris                 Houston, Sam          10:47.33   1       
 13 Skylor Reese                 Parkway               10:47.47   2       
 14 Clayton O'Callaghan          Catholic, Po          10:47.89   1       
 15 Andrew Jordan                St. Thomas Aquinas    10:49.19   1       
 16 Lucas Moncla                 Parkway               10:55.16   1       
 17 Ethan Brown                  West Ouachita         10:55.42   1       
 18 Matt Feehan                  Curtis, John          10:56.72   1       
 19 Jonathan Jeffcoat            Patterson             11:03.61   2       
 20 Alex Dunbar                  Episcopal             11:04.25   3       
 21 Trey Capello                 Ascension Catholic    11:06.76   2       
 22 James Davison                Ruston                11:06.86   1       
 23 Ben Schnadelbach             St. Thomas Aquinas    11:07.32   1       
 24 Brandon McDonald             Bourgeois, H.L.       11:09.44   2       
 25 Zachary Barthel              Curtis, John          11:16.34   2       
 26 Mostafa Meselhe              Lafayette             11:16.49   2       
 27 Riley Blanchard              East Ascension        11:21.33   2       
 28 Zachary Cloutet              Mandeville            11:23.26   2       
 29 Ethan McGee                  West Ouachita         11:23.76   2       
 30 Wesley Lapegrouse            Ellender, A.J.        11:25.51   3       
 31 Scott Vedros                 Archbishop Shaw       11:26.52   2       
 32 Terrence Hodges              Redemptorist          11:26.71   3       
 33 Corey Harris                 Archbishop Shaw       11:27.63   2       
 34 Ben Soullier                 Newman, Isadore       11:30.63   3       
 35 Brandon Smith                Choudrant             11:40.83   3       
 36 Hays Bondy                   Catholic, Po          11:41.27   2       
 37 Cody Robinson                Lakeside              11:41.69   2       
 38 Jake Johnson                 Runnels               11:43.66   2       
 39 Austin Lewis                 Pineville             11:46.40   2       
 40 Michael Brown                Newman, Isadore       11:50.11   3       
 41 Josiah Marshall              Hosanna Christian     11:59.60   3       
 42 Patrick Madden               Archbishop Rummel     12:07.28   3       
 43 Keelyn Vallier               Crowley               12:33.07   3       
 44 Eliot Guerin                 Franklin, Ben         12:36.99   2       
 45 Kobe Dumas                   Holy Cross            12:42.85   2       
 46 Luke Arsement                Crowley               13:19.59   3       
 47 Jordan Mulsow                Hamilton Christian    13:40.65   3       
 48 Roy Alcorn                   Karr, Edna            15:30.28   3       
 49 Ryan Arnoud                  False River           15:57.36   3       
 -- Kyle Herbert                 Miller-McCoy               DNS   3       
 -- Daniel Tanner                Byrd, C.E.                 DNS   1       
 -- Broderick Ruffin             Miller-McCoy               DNS   3       
 -- Jushua Brown                 St. Augustine              DNS   3       
 -- James Taylor                 Lakeside                   DNS   1       
 -- Donielle Carter              St. Augustine              DNS   3       
 -- Justin Eskind                Ellender, A.J.             DNS   3       
 -- Andrew Brouillette           Runnels                    DNS   1       
 -- River Kilpatrick             False River                DNS   3       
 -- Nic McWilliams               Ruston                     DNS   3       
 -- Evan Doomes                  Baton Rouge Magnet         DNS   2