B. Moore Track & C. Maddox Field House - Site License 
                 2013 LHSAA Indoor Championships - 2/23/2013                 
                     LSU Field House    Baton Rouge, LA                      
 
Event 35  Boys 4x400 Meter Relay Division II
==========================================================================   
 SECTIONS AGAINST TIME                                                       
FH Composite: F 3:22.90  2002        JS Clark (NO), JS Clark (NO)            
                         R. Marshall, A.Collins, M. Weaver, A.Collins        
LA Champ Com: C 3:22.90  2002        JS Clark (NO), JS Clark (NO)            
                         R. Marshall, A.Collins, M. Weaver, A.Collins        
  DIV 2 MEET: M 3:26.58  2006        Southern Lab, Southern Lab              
    School                                               Finals  H# Points   
==========================================================================   
Finals                                                                       
  1 Curtis, John  'A'                                   3:32.30   2  10      
     1) Henry Smith                     2) Dustin Kinard                     
     3) George Morera                   4) Jacolby Cooper                    
  2 Crowley  'A'                                        3:35.80   2   8      
     1) Chanz Moore                     2) Thomas Cavell                     
     3) Tyler Castille                  4) Kirk Poullard                     
  3 St. Thomas Aquinas  'A'                             3:36.17   2   6      
     1) Brady Becerra                   2) Tommy Brocato                     
     3) Julian Brumfield                4) Craig Rock                        
  4 Brusly  'A'                                         3:37.90   2   4      
     1) Ontario Lejeune                 2) Henry Woods                       
     3) Elijah Edwards                  4) Terrence West                     
  5 Lusher Charter  'A'                                 3:43.52   2   2      
     1) Antonius Prader                 2) Ryan Marrero                      
     3) Nkemdi Agwaramgbo               4) Ricky Theyard                     
  6 Episcopal  'A'                                      3:45.03   2   1      
     1) James McGaugh                   2) Jarrell Rogers                    
     3) William D'Armond                4) Chuck Harlan                      
  7 Southern Lab  'A'                                   3:47.04   1          
     1) Maalik Marshall                 2) Devin Dixon                       
     3) Xayier Bell                     4) Devante Bailey                    
  8 Ascension Catholic  'A'                             3:47.15   1          
     1) Jesse Hood                      2) Wade Bailey                       
     3) Zach Capello                    4) Thomas Gros                       
  9 Madison Prep  'A'                                   3:47.17   1          
     1) Tevin Henderson                 2) Davarro Domino                    
     3) David Johnson                   4) Samate Moore                      
 10 North DeSoto  'A'                                   3:47.50   1          
     1) Justin Jenkins                  2) Tyler Smith                       
     3) Christian Boyd                  4) Demarcus Williams                 
 11 Catholic, Point Coupee  'A'                         3:53.21   1          
     1) Mason Ramagos                   2) Andrew Jarreau                    
     3) David Smith                     4) Reid Scott                        
 12 Franklin  'A'                                       3:54.06   2          
     1) Mark Ruffin                     2) Damien Williams                   
     3) Shon Johnson                    4) Trevions Rouchon                  
 13 Carver, G.W.  'A'                                   4:10.19   1          
     1) Rodney Major                    2) Lionel Williams                   
     3) Willie King                     4) Marquise Mars                     
     5) Keanon Scott                    6) Eugene Brazley                    
 -- Glen Oaks  'A'                                          DNS   1          
     1) Ronnie Jyles                    2) Christian Walker                  
     3) kentrell randolph               4) carlos morgon                     
     5) marquez butler                  6)                                   
=============================================================================
                  Men - Division II - Team Rankings - 13 Events Scored       
=============================================================================
    1) Curtis, John               122        2) St. Thomas Aquinas         39
    3) Episcopal                   28        3) Brusly                     28
    3) Franklin                    28        6) Lusher Charter             26
    7) Crowley                     23        8) Lakeside                   18
    9) North DeSoto                13       10) University Lab             10
   10) Loranger                    10       12) Erath                       9
   13) Sumner, Jewel                8       13) Buckeye                     8
   13) Ascension Catholic           8       16) Landry, L.B.                6
   17) Southern Lab                 4       18) White, E.D.                 3
   18) Parkview Baptist             3       20) Vermilion Catholic          2
   20) West St. Mary                2       20) Christian Life              2
   23) Madison Prep                 1       23) Runnels                     1
   23) Dunham                       1