B. Moore Track & C. Maddox Field House - Site License 
          2013 LSU High School Indoor Classic - 1/5/2013           
             Carl Maddox Fieldhouse - Baton Rouge, LA              
 
Event 13  Girls 400 Meter Dash
===================================================================
 SECTIONS AGAINST TIME                                             
FH Composite: C 55.93  2000        Christie Fairley, George County 
        MEET: M 54.89  2006        Brandi Cross, Stampede TC (TX)  
    Name                    Year School                  Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 Cierra Dunston               Titans Track Club        58.63   1
  2 Marcquita Stalbert           McDonogh #35             58.90   1
  3 Angelica Henderson           D.C. Express             59.35   2
  4 Ariel Terrell                Titans Track Club        59.57  14
  5 Maddie Felts                 Titans Track Club        59.79  14
  6 Vanessa Providence           Sapphire TC            1:00.34   2
  7 Kennedy Simon                Gazelle Track Club     1:00.38   3
  8 D’sharee Collins             Lafayette              1:00.40   3
  9 Nique Griffin                Hamilton Christian     1:00.64   4
 10 Shondalyn Jasmine            St. Louis              1:00.98   4
 11 Niata Alexander              Titans Track Club      1:01.14   1
 12 Sha'Nia Williams             Ntc Elite              1:01.17   1
 13 Vanessa Williams             Bourgeois, H.L.        1:01.27   2
 14 kaitlyn tunks                Westlake               1:01.54   5
 15 Diamond Washington           West Jefferson         1:02.29   4
 16 Kaitlyn Fortuna              Academy of Our Lady    1:02.60   2
 17 Shannon Ray                  Xavier Prep            1:02.62   6
 18 Marielle Lewis               Gazelle Track Club     1:02.63   6
 19 Kayla Thompson               Baton Rouge Magnet     1:02.87  12
 20 Jalyn Powell                 North Texas            1:02.88   2
 21 Aubree Collins               Sprint Athle           1:03.10   1
 22 Erin Hardnett                Phenetix Track         1:03.51   8
 23 Jordan Hargrave              Flight400 TR           1:03.52   7
 24 Areale Frazier               Georgia Gazelle        1:04.00   7
 25 Destiny McKnight             East Coast T           1:04.03   7
 26 Joya Tardieff                Thibodaux              1:04.62   6
 27 Brittanee Wallace            GulfCoast Striders     1:04.64   2
 28 Jayla Moore                  North Texas            1:04.78   3
 29 Schuylar Ramsey              St. Thomas Aquinas     1:05.14   5
 30 Beaunca Lewis                Donaldsonville         1:05.28   7
 31 Jale Evans                   San Antonio Blazers    1:05.84  12
 32 Ashton Woods                 san antonio            1:05.87  11
 33 Tristyn Osby-Jackson         Baton Rouge Magnet     1:05.94  13
 34 Lyric Bolden                 Flight400 TR           1:06.16   7
 35 Shanika Pernell              Natchez                1:06.18   7
 36 Lauren Jackson               Sprint Athle           1:06.34   1
 37 Averielle Steward            St. Thomas Aquinas     1:06.43   5
 38 Imani Calhoun                Sapphire TC            1:06.49   3
 39 Destinie Watkins             North Texas            1:07.03   5
 40 Symonne Texada               Hamilton Christian     1:07.23   5
 41 Ijerna Donaldson             Xavier Prep            1:07.37   6
 42 Kyshara Luckey               North Texas            1:07.70   4
 43 Sahara Fletcher              400track               1:07.80   5
 44 Christina Hodson             St. Joseph's           1:07.92  10
 45 JaEra Griffin                North Texas            1:08.18   8
 46 Jamara Lewis                 McDonogh #35           1:08.25   8
 47 Kieaundra Alexander          Phenetix Track         1:08.32   9
 48 Ellie Seiter                 St. Joseph's           1:08.41  10
 49 Jermeka Boyd                 Sprint Athle           1:08.48   2
 50 Destiny Henderson            Track Phenetix         1:08.63   9
 51 Trisan Haughton              Tripleaction           1:08.73  11
 52 Kiara Addison                East Coast Gold        1:08.95  12
 53 Diamond Roberson             Texas Panthers         1:09.21  13
 54 Destinee Delahoussaye        St. Louis              1:10.32  10
 55 Asia Jones                   Lafayette              1:10.37   9
 56 destiny lyons                Dallas Samuell         1:11.98   4
 57 LeShea Williams              Scotlandville          1:12.49  10
 58 Morgan Merriweather          Sapphire Track         1:12.56   9
 59 Alex Miller                  Natchez                1:12.64  13
 60 Kayla Lovitt                 Madison Central        1:13.51  11
 61 Darian Horton                Curtis, John           1:16.33  10
 62 Dishekia Brown               Hattiesburg            1:17.56   9
 63 Candida Nwokeji              Hattiesburg            1:19.35  10
 64 Kenyuana Cobbings            Scotlandville          1:19.67   9
 65 Liazhanae Gardner            Texas Panthers         1:19.84  13
 66 Juliet Langley               Elton                  1:20.77  10
 67 Jala Knighten                Jehovah-Jire           1:21.18  12
 68 Kimberly Chambers            East Coast T           1:21.37  12
 -- Nikirah McKinney             Coach Mike T               DNF   4
 -- Markell Swatt                Cox, Helen                 DNS   5
 -- ronjanique morris            mississippi                DNS   4
 -- Bethany Albert               Northside                  DNS  13
 -- Bryiana Richardson           Cox, Helen                 DNS   1
 -- Breanna Jenkins              Beaumont Track Club        DNS   8
 -- Mikayla Moss                 Bourgeois, H.L.            DNS   8
 -- tamara williams              Dallas Samuell             DNS  13
 -- Chelsea Crayton              Sprint Athle               DNS  14
 -- Tia Jones                    Titans Track Club          DNS   3
 -- Savanna Smith                Tripleaction               DNS  12
 -- Makenna Morris               Madison Central            DNS  11
 -- nijay jolla                  mississippi                DNS   9
 -- Keionne Octave               East Iberville             DNS   7
 -- Alexis Brock                 San Antonio Blazers        DNS   8
 -- Kasheena Bryant              East Iberville             DNS  11
 -- Kaysha Broussard             Northside                  DNS  11
 -- Sabrina Bellow               Elton                      DNS  11
 -- Nitisha Dixon                Georgia Gazelle            DNS   3
 -- Netikie Johnson              Ellender, A.J.             DNS   6
 -- Gabrielle Thomas             D.C. Express               DNS   8
 -- Chelsea Caldwell             DC Express                 DNS   3
 -- Jermanie Scoby               Terrebonne                 DNS   6
 -- Chassin Gladdis              Sprint Athle               DNS  13
 -- Kimberly Rushford            DeRidder                   DNS   6
 -- Alexis Pappas                Sprint Athle               DNS  12